Методичні родзинки

Там земля мила, де мати народила.
(Українська приказка)

Кіровоградщина – неповторний куточок України, серце і душа степового краю. Мальовничі ландшафти, помірний клімат, багато земних скарбів, мудрість доброзичливих та працьовитих людей, віками сформований самобутній слов’янський менталітет - все це теплом і щирістю захоплює у добровільний полон усіх тих, хто народився та виріс, або хоч раз побував у цих благодатних місцях, які відомі багатою та самобутньою історією. Наш край знаний на весь світ як такий, що дав людству багато відомих імен невтомних трударів, геніальних учених, талановитих митців і письменників, громадських діячів та політиків, життя і праця яких істотно вплинули на розвиток суспільства. Як і в минулому, сучасна Кіровоградщина є одним із найбільших агропромислових регіонів України та географічним центром України, її серцем.
Зміст уроків, які було проведено вчителями методичного об'єднання природничо-математичного циклу Знам'янської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату, побудовано так, щоб сприяти формуванню патріотичних почуттів, національної самосвідомості, правової й політичної культури, усвідомлення взаємозв’язку власної долі з долею Батьківщини, шанобливого ставлення до батьків, учителів, громади, символіки держави та свого краю, архітектурних пам'яток, об'єктів історичного і географічного краєзнавства.
На уроках, які присвячені річниці Кіровоградщини обов’язково використовується символіка Кіровоградської області, яку учні мають запам’ятати і знати.
Результатом уроку повинно стати розуміння учнями, що історія Кіровоградської області непроста. Йдучи тернистими шляхами, через століття, крізь сутінки бездержавності та колючий дріт, історія дозволила кіровоградцям пронести почуття національної ідентичності та єдності. Завданням учителя є максимальне використання потенціалу знань учнів, їхніх творчих здібностей та обдарувань.
Чорний ліс - перлина степу
(Лазарєва Тетяна Валентинівна, вчитель хімії та біологія,
Юрченко Вікторія Вікторівна, вчитель географії)




Знаходження невідомого множеного. Знаменні дати Кіровоградщини 
(Коваль Галина Василівна, вчитель математики)





Від Дніпра до Бугу. Лінійні рівняння з двома змінними; графік рівняння​
(Хотелюк Віта Миколаївна, вчитель математики)



Я люблю математику і Кіровоградщину
(Дордюк Олена Андріївна, вчитель математики)



Кіровоградщина - рідна моя сторона
(Аман Ірина Семенівна, вчитель математики та інформатики)



Немає коментарів:

Дописати коментар